Informujemy, że 10 grudnia rozpoczynamy prace konserwacyjne, a przewidywany czas zakończenia prac to marzec 2018. W tym okresie muzeum będzie nieczynne.

W związku z zakończeniem sezonu wakacyjnego informujemy, że w dniach 30-31 października 2017 Multimedialne Muzeum na Klifie będzie nieczynne dla gości indywidualnych. Od 1 listopada 2017 do 31 marca 2018 zapraszamy wycieczki szkolne i grupy zorganizowane. W celu umówienia wizyt prosimy o kontakt telefoniczny  (+48 604 141 783) lub mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Multimedialne Muzeum na Klifie wraz z Radio ESKA zapraszają na niesamowitą, wakacyjną i gorąca imprezę w okolicach Multimedialnego Muzeum na Klifie!

19 lipca ulicą Klifową zawładną dziennikarze i animatorzy, którzy w trakcie kilkugodzinnej imprezy zachęcą do udziału w konkursach i zabawach, serwując porcję atrakcyjnych i niesamowitych niespodzianek!

PROGRAM IMPREZY:
- wizyta ekipy ESKA w Multimedialnym Muzeum na Klifie,
- konkurs z sejfem i nagrodami od Eska i Multimedialnego Muzeum na Klifie,
- konkurs z marką Mentos,
- walka o wakacyjne gadżety!
- szukanie skarbów w piasku,

i wiele, wiele innych :)

Uwaga!
W dniach 7-26 kwietnia nasze Muzeum będzie nieczynne. W tym okresie zaplanowaliśmy prace modernizacyjne. Serdecznie zapraszamy po ponownym otwarciu!
Do zobaczenia!

W związku z dużym zainteresowaniem turystów informujemy, że Muzeum będzie czynne do 18.12.2016 od wtorku do niedzieli w godz. 9:00-16:00 (w poniedziałki Muzeum będzie zamknięte).

Równocześnie informujemy, że w dniach 31.10-1.11.2016 muzeum będzie nieczynne. Zapraszamy od 2.11.2016 w godz. 9:00-16:00 również w długi weekend 11-13.11.2016.

noc-muzeów-2016

14 maja – jak co roku – mieszkańcy ponad 120 europejskich miast będą mieli szansę odkryć, jakie to tajemnice skrywają zakamarki okolicznych muzeów!

Akcja zawsze cieszy się ogromną popularnością, zarówno wśród młodszych, jak i starszych miłośników historii, sztuki i nauki. Tym bardziej więc cieszy nas, że możemy poinformować Was o naszym ponownym uczestnictwie w tegorocznej edycji Europejskiej Nocy Muzeów! :)

W dniu wydarzenia, 14 maja 2016 r., Multimedialne Muzeum na Klifie będzie przyjmowało turystów od 9:00 do 22:00!

A z okazji Nocy Muzeów - od 19:00 bilety wstępu dostępne będą w specjalnej cenie - za symboliczną złotówkę!

Multimedialne Muzeum na Klifie ponownie otwarte!

W najbliższym okresie muzeum będzie czynne od wtorku do niedzieli w godzinach: 9.00 - 16.00

Równocześnie informujemy, że w dniach 4-5.05.2016 r. muzeum będzie czynne tylko dla grup zorganizowanych. W celu rezerwacji prosimy o kontakt:

Multimedialne Muzeum Na Klifie

Trzęsacz, ul. Klifowa 3B
72-344 Rewal
Tel/ Fax. 0048 91 38 62 926

Tel. +48 604 141 783

Tel. +48 504 074 780

XIX Międzynarodowy Festiwal i Konkurs Muzyki Gitarowej w Trzęsaczu

Z ogromną radością pragniemy Was poinformować o nadchodzącym XIX Międzynarodowym Festiwalu i Konkursie Muzyki Gitarowej w Trzęsaczu!

Festiwal potrwa od 26 do 28 maja, a oprócz doskonałych polskich przedstawicieli gry na gitarze, przybędą również muzycy z całego świata, a w tym japońska orkiestra gitarowa Niibori.

Co więcej, miło jest nam poinformować, że Festiwal został objęty Honorowanym Patronatem przez:

•  Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego,
  • Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.
  • Arcybiskupa Diecezji Szczecińsko - Kamieńskiej.
  • Ambasadę Japonii w Polsce

Więcej informacji znajdziecie na www.gitarowytrzesacz.pl