Oferta dla szkół

15. Południk i morskie potwory

W programie

Zwiedzanie MuzeON – Multimedialnego Muzeum Trzęsacza. Lekcja muzealna o bursztynie w Muzeum Rybołówstwa w Niechorzu.

Edukacyjna podróż szlakiem 15. Południka – ok. godzinny edukacyjny spacer z przewodnikiem. Poruszane tematy: dziedzictwo kulturowe Trzęsacza i regionu, zabytki, m.in. ruiny kościoła w Trzęsaczu, platforma widokowa, ciekawostki historyczne i geograficzne Trzęsacza i niesamowite legendy związane z tym miejscem, znaczenie 15. Południka.

Obiad – pizza rzemieślnicza + woda w butelce.

Przejazd do Międzyzdrojów i zwiedzanie Oceanarium, w którym zobaczymy ryby z najdalszych zakątków świata – drapieżne rekiny i mureny, przepięknie ubarwione ryby raf koralowych. Jedną z atrakcji jest również 16-metrowy półtunel wypełniony niesamowitymi rybami!

Każdy uczestnik otrzymuje „Europejski Certyfikat pobytu na 15. Południku”

Program realizowany od września do kwietnia – rekomendowany dla szkół podstawowych i średnich. Realizowany w języku polskim lub niemieckim.

Cena: 139 zł/os*.

Cena z przejazdem: 189 zł/os. (komfortowy autokar na trasie Szczecin-Trzęsacz)

Czas programu – ok. 4,5 godz*.
*Cena oraz czas skalkulowany przy minimum 40. pełnopłatnych uczestnikach. Dla każdej dziesiątki dzieci – jeden opiekun gratis.