OFERTA DLA SZKÓŁ

Skorzystaj z naszej specjalnej oferty dla szkół.

Odwiedziny w naszym Muzeum to idealny punkt jednodniowej, objazdowej wycieczki po Pomorzu Zachodnim i niemalże obowiązkowa pozycja wszystkich wycieczek szkolnych. Wizyta w Multimedialnym Muzeum na Klifie to nie tylko spotkanie z historią, geografią czy wiedzą o regionie, lecz także wyjątkowa lekcja wyobraźni dla wszystkich. Przy optymalnym czasie zwiedzania (ok. 25 minut) zapewniamy odwiedzającym maksimum wrażeń.

BILET GRUPOWY JUNIOR (> 15 os) – 11,90 zł/os (dzieci i młodzież do 16. r. ż)

Bilet „złota rybka”

24 zł/os. dla dzieci i młodzieży: bilet wstępu do Muzeum oraz spacer na klif z przewodnikiem (opowieść o legendach związanych z Trzęsaczem, ciekawostki o regionie)

Warsztaty muzealne

19 zł/os. dzieci i młodzież szkolna. Lekcje muzealne w tematyce: historia rybołówstwa i akwakultury, zajęcia plastyczne, legendy i podania, „morze i ja”, ekosystem wodny i ekologia.

Każda osoba odwiedzająca Muzeum otrzymuje również Europejski Certyfikat Pobytu na 15. Południku.

 

NOWE PROGRAMY WYCIECZEK SZKOLNYCH 2018

Z przyjemnością przedstawiamy 4 nowe programy jednodniowych wycieczek szkolnych. Są to jednodniowe wycieczki pełne atrakcji, które wiążą w sobie elementy nauki i zabawy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

  • Ceny zawierają bilety wstępu oraz obiad.
  • Opiekunowie: bilet gratis (max. 1 opiekun bezpłatnie na 10 dzieci)

Pobierz PDF z ofertą wycieczek szkolnych

 

Przy Muzeum działa także pizzeria oraz bistro z kawiarnią. W Centrum Informacji Turystycznej, które mieści się przy kasie Muzeum można nabyć mapy, przewodniki, książki oraz pamiątki.

Multimedialne Muzeum na Klifie mieści się kilkadziesiąt metrów od ruin Kościoła w Trzęsaczu oraz pięć minut spacerem od stacji Nadmorskiej Kolejki Wąskotorowej.

Wszystkie opisy pod ekspozycją oraz multimedialna prezentacja dostępne są także w języku niemieckim.

Rezerwacje / Kontakt:

Multimedialne Muzeum Na Klifie
Trzęsacz, ul. Klifowa 3B
72-344 Rewal
Tel/ Fax. 0048 91 38 62 926
Tel. +48 604 141 783
Tel. +48 504 074 780
muzeum@muzeumtrzesacz.pl

Slide Image
Slide Image